Udostępnij:  
GO2USA.pl

Strona główna
Poznajmy się
Program Work & Travel
Warianty i opłaty
Jedź z nami
Sponsor
Procedura zgłoszeniowa
Oferty pracy
Warunki rezygnacji
Procedura wizowa
Promocje i rabaty
Zwrot podatku
Media o nas
FAQ
Przydatne linki
Referencje
Formularze do pobrania
Aktualności
Napisz do nas
Dane kontaktowe
Work & Travel

Promocje i rabaty

WIELKA URODZINOWA
29-ty października, 2018

Już za kilka dni kończymy 26 lat !

Od wyjątkowo atrakcyjnego cennika urodzinowego oferujemy 26% zniżki od opłaty rejestracyjnej oraz 26 USD zniżki od ceny dowolnego programu. Oszczędności w przypadku niektórych programów mogą przekroczyć 200 USD. Promocja startuje w poniedziałek 29 tego października. Będzie trwać przez 26 dni i dotyczyć pierwszych 26 studentów.

ZAPRASZAMY !NIE JEST ZA PÓŹNO
16-ty kwietnia, 2018

Rabat 100 zł od opłaty rejestracyjnej, który dotyczy WSZYSTKICH programów FULL z oferty biura i można go zrealizować także online przez cały okres promocji 16 kwietnia - 27 kwietnia 2018.

Aby skorzystać z rabatu wystarczy w czasie promocji przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy i podpisać umowę.BEZPIECZNIE WE MGLE
4-ty kwietnia 2018

TU 154 PLN RABAT !

Od 4-go kwietnia 2018 do 13-tego kwietnia 2018.

Powoli kończą się już miejsca pracy na sezon 2018. Biuro Go2USA gwarantuje znalezienie pracy i zakwaterowania wszystkim, którzy zarejestrują się w terminie powyższej promocji i będą gotowi podjąć pracę zgodną z ich umiejętnościami w dowolnej lokalizacji.

Zaufaj nam. Z nami wylądujesz bezpiecznie.

Wszyscy studenci rejestrujący się między 4-tym kwietnia, a 13-tym kwietnia otrzymają ponadto 154 PLN rabatu od opłaty wpisowej. Rabat dotyczy każdego programu z oferty biura. Można go wykorzystać rejestrując się w biurze lub online we wskazanych terminach. Studenci wyjeżdżający na program z pracą nie wnoszą opłaty za program do momentu otrzymania oferty pracy. Wymagana pełna rejestracja (formularz zgłoszeniowy, podpisana umowa i dokonana opłata wpisowa).
WIELKOPOSTNE HAPPY HOURS
20-ty lutego, 2018

Do końca postu, każdego dnia w wybranych godzinach !

Happy Hours Rzeszów : od 11 do 14
Happy Hours Kraków: od 13 do 16
Happy Hours Lublin: od 12 do 15
Happy Hours Łódź: od 13 do 16

Czas Wielkiego Postu to czas dobrych uczynków.

Ogłaszamy rabat 100 PLN od opłaty rejestracyjnej, który dotyczy WSZYSTKICH programów z oferty biura i można go zrealizować w każdym z biur Go2USA: Łódź, Rzeszów, Kraków, Lublin w wybranych godzinach.WYDARZENIA MARCOWE
13-go MARCA 2018

50 USD gotówką do rączki !

Go2USA nie przeprasza za marzec 1968.
Wydarzenia marcowe dla Go2USA to kluczowe chwile dla twórcy firmy. Nie byłoby Go2USA gdyby nie marzec 1968. Świętujcie z nami wydarzenia marcowe 1968.

Wszyscy studenci, którzy dokonają pełnej rejestracji w dniach 14-16 marca otrzymają 50 USD in cash lub rabat w tej samej wysokości od kosztów programu. Rabat dotyczy każdego programu z oferty biura. Pełna rejestracja polega na przesłaniu do biura wypełnionego formularza zgłoszeniowego, podpisanej umowy oraz dokonaniu opłaty wpisowej.

Three Day Sale ! Pięćdziesiąt dolarów piechotą nie chodzi. Zapraszamy !TARGOWA PROMOCJA WALENTYNKOWA
13-ty luty, 2018

DLA PAR ZAKOCHANYCH I NIE TYLKO !

Od dziś do 18-tej 16-go lutego !

Dotyczy par dowolnej płci bez żadnych restrykcji.
Druga osoba w parze płaci 50% opłaty wpisowej.

Osoby, które dopiero szukają kogoś do towarzystwa mogą rejestrować się w ramach promocji samodzielnie i zgłosić partnera później, ale przed pierwszym dniem wiosny.

Aby skorzystać z promocji wystarczy być obecnym na targach pracy w Krakowie 15.02 lub w Rzeszowie 16.02 i w czasie targów dokonać pełnej rejestracji - wypełnić formularz zgłoszeniowy i podpisać umowę.

Promocja dotyczy każdego programu biura.

Go2USA ze swoją "Walentynką" !
TŁUSTY CZWARTEK
7 -go lutego 2017

50 PLN na pączki !
100 PLN na karnawał

Jutro będziemy świętować tłusty czwartek. Tradycja polska nakazuje spożywanie w tym dniu wyjątkowo dużych ilości pączków, racuchów, chrustów. Ponieważ w studenckim budżecie nie zawsze jest miejsce na takie rarytasy, dbając o polską tradycję ogłaszamy specjalny rabat.
Wszyscy studenci, którzy dokonają pełnej rejestracji w czwartek 8-go lutego otrzymają 150 PLN rabatu od opłaty wpisowej. Rabat dotyczy każdego programu z oferty biura. Pełna rejestracja polega na przesłaniu do biura wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz podpisanej umowy.
W tym dniu odwiedzający nas studenci w biurach w Krakowie, Lublinie i Rzeszowie będą mogli skosztować tradycyjnych tłustoczwartkowych łakoci. No limits !

One Day Sale ! Zapraszamy !

PROMOCJA KARNAWAŁOWA
29-ty stycznia 2018

Do końca karnawału dla wszystkich 100 PLN zniżki od opłaty wpisowej. Promocja dotyczy wszystkich programów biura.

PROMOCJA TARGOWA
9-ty stycznia 2018

W związku ze zbliżającymi się targami pracy "Go2USA Job Fairs" ogłaszamy wyjątkową promocję.

Wszyscy uczestnicy targów, które odbędą się w Lublinie, Rzeszowie i Krakowie odpowiednio w dniach 17, 18, 19 stycznia 2018 otrzymają 200PLN obniżki od opłaty wpisowej oraz wezmą
udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Do wygrania trzy bilety lotnicze do Las Vegas z wybranych destynacji w USA.

Przybycie rekrutera z Nowego Jorku jest dla nas tak radosne, że wszyscy pozostali otrzymują 100 PLN zniżki od opłaty wpisowej. Promocja dotyczy wszystkich programów biura i jest ważna do 26 stycznia 2018


MIKOŁAJKOWA PROMOCJA
6-ty grudnia 2017

TAKE up to 200 PLN

Od 6-go do 19-go grudnia 2017

Dziś mamy Mikołajki. Rozdajemy prezenty i wspomagamy Mikołajów.
Studenci, którzy zarejestrują się w dniach: 6-ty -19 grudnia 2017 otrzymują rabat 100 PLN od opłaty rejestracyjnej. Studenci, którzy zrobią to samo, a mają na imię Mikołaj (w dowolnym języku) otrzymują podwójny rabat - 200 PLN, aby w tym wyjątkowym okresie łatwiej im było robić prezenty.

Promocja dotyczy wszystkich programów biura bez względu na ich typ i długość.

ZABAW SIĘ Z NAMI W TEN MIKOŁAJKOWY CZAS!BYŁEM/-AM w USA z GO2USA
27-my listopada, 2017

Promocja lojalnościowa dla dawnych klientów. Każdy 4-miesięczny program w cenie 3-miesięcznego. Dodatkowo 100 zł zniżki od opłaty rejestracyjnej. Promocja trwa do końca rekrutacji.

WIELKA URODZINOWA
28-my października, 2017

Już za kilka dni kończymy 25 lat !

Od wyjątkowo atrakcyjnego cennika urodzinowego, który ważny będzie tylko przez 25 dni - oferujemy 25% zniżki od opłaty rejestracyjnej oraz 25 USD zniżki od ceny dowolnego programu. Oszczędności w przypadku niektórych programów mogą przekroczyć 200 USD. Promocja startuje w czwartek 2-go listopada.

ZAPRASZAMY !Kasa w skarpecie
9-ty października, 2017

Oto pierwsza promocja sezonu, która dotyczy WSZYSTKICH programów z oferty biura i można z niej skorzystać także online do końca października 2017.

Wszyscy studenci, którzy zapiszą się w okresie promocji otrzymają 200 PLN rabatu od opłaty wpisowej. Ci, którzy w okresie promocji dokonają pełnej płatności za program, ubezpieczenie i SEVIS otrzymają dodatkowy rabat 25 USD.

Zapraszamy !
OGARNIJ SIĘ
27-my marca, 2017

To już przedostatnia promocja sezonu, która dotyczy WSZYSTKICH programów FULL z oferty biura i można z niej skorzystać także online do końca marca 2017.
Aby skorzystać z rabatu wystarczy w czasie promocji przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy i podpisać umowę.

WIELKOPOSTNE HAPPY HOURS
28-my lutego, 2017

Do końca postu, każdego dnia w wybranych godzinach !

Happy Hours Rzeszów : od 11 do 14
Happy Hours Kraków: od 13 do 16
Happy Hours Lublin: od 12 do 15
Happy Hours Łódź: od 13 do 16

Czas Wielkiego Postu to czas dobrych uczynków.

Ogłaszamy rabat 100 PLN od opłaty rejestracyjnej, który dotyczy WSZYSTKICH programów z oferty biura i można go zrealizować w każdym z biur Go2USA: Łódź, Rzeszów, Kraków, Lublin w wybranych godzinach.TŁUSTY CZWARTEK
23-go lutego 2017

150 PLN na pączki !

W tym tygodniu będziemy świętować tłusty czwartek. Tradycja polska nakazuje spożywanie w tym dniu wyjątkowo dużych ilości pączków, racuchów, chrustów. Ponieważ w studenckim budżecie nie zawsze jest miejsce na takie rarytasy, dbając o polską tradycję ogłaszamy specjalny rabat.
Wszyscy studenci, którzy dokonają pełnej rejestracji w czwartek 23-go lutego otrzymają 150 PLN rabatu od opłaty wpisowej. Rabat dotyczy każdego programu z oferty biura. Pełna rejestracja polega na przesłaniu do biura wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz podpisanej umowy.
W tym dniu odwiedzający nas studenci w biurach w Krakowie, Lublinie i Rzeszowie będą mogli skosztować tradycyjnych tłustoczwartkowych łakoci. No limits !

One Day Sale ! Zapraszamy !


AMERICAN EXPERIENCE
20-ty luty 2017

50 USD cash prize !

Od dziś do końca rekrutacji wynagradzamy rejestrujacych się studentów posiadajacych American experience. Każdy nowy student, który posiada social security card z pozwoleniem na pracę i wyjeżdża z nami na czteromiesięczny Full program otrzyma rabat od kosztów programu w wysokości 50 USD.

No limit Sale ! Zapraszamy !


WALENTYNKOWY WEEK
13-ty luty, 2017

DLA PAR ZAKOCHANYCH I NIE TYLKO !

Od dziś do północy 17-go lutego !

Dotyczy par dowolnej płci bez żadnych restrykcji.
Druga osoba w parze płaci 50% opłaty wpisowej.

Osoby, które dopiero szukają kogoś do towarzystwa mogą rejestrować się w ramach promocji samodzielnie i zgłosić partnera później, ale przed pierwszym dniem wiosny.

Aby skorzystać z rabatu wystarczy w czasie promocji dostarczyć do biura lub przesłać mailem na adres biura: wypełniony formularz zgłoszeniowy i podpisaną umowę.

Promocja dotyczy każdego czteromiesięcznego programu biura. Romantyczne wakacje powinny trwać długo.

Go2USA ze swoją "Walentynką" !KANAWAŁOWA
2-gi stycznia 2017

Rabat od wpisowego 100 PLN

Od 2-go stycznia 2017 do 27-go stycznia 2017

Promocja dotyczy wszystkich programów z oferty biura.

Zapraszamy !ŚWIĄTECZNA PROMOCJA JACKPOT
5-ty grudnia 2016

TAKE IT ALL, FLY FREE do LAS VEGAS (round trip) or 100 PLN RABAT!

Od 5-go do 31-go grudnia 2016

Okres świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku to czas wyjątkowy. Zasługuje na wyjątkowe promocje.
Rok 2016 przyniósł nam silne umocnienie dolara amerykańskiego. Kto wie jaki jest jego kurs dzisiaj? Kto wie jaki będzie jego kurs 19 tego stycznia 2017 ?
Przy okazji promocji świątecznej ogłaszamy konkurs - "Do Las Vegas for free" . Studenci, którzy zarejestrują się do 31-go grudnia 2016 otrzymują rabat 100 PLN od opłaty rejestracyjnej i mogą nadsyłać mailem do 31 grudnia 2016 swoje estymacje kursu dolara amerykańskiego względem złotówki na dzień 19-ty stycznia 2017. Porównamy ze średnim kursem NBP. Student, który określi kurs dolara najprecyzyjniej otrzyma nagrodę w postaci biletu lotniczego do Las Vegas w dwie strony. Studentowi, który bezbłędnie określi ten kurs biuro Go2USA zagwarantuje dodatkowo obsługę programu W&T gratis. Szczegółowy regulamin konkursu zostanie opublikowany w aktualnościach.
Promocja dotyczy wszystkich programów biura bez względu na ich typ i długość.

ZABAW SIĘ Z NAMI W TEN ŚWIĄTECZNY CZAS!
WIELKA URODZINOWA
2-gi listopada, 2016

Już jutro kończymy 24 lata !

Od wyjątkowo atrakcyjnego cennika urodzinowego, który ważny będzie tylko przez 24 dni - oferujemy 24% zniżki od opłaty rejestracyjnej oraz 24 USD zniżki od ceny dowolnego programu. Oszczędności w przypadku niektórych programów mogą przekroczyć 200 USD. Promocja startuje w środę 2-go listopada.

ZAPRASZAMY !
OGARNIJ SIĘ
18-ty kwietnia, 2016

To już ostatnia promocja sezonu, która dotyczy WSZYSTKICH programów FULL z oferty biura i można z niej skorzystać także online do końca kwietnia 2016. Wszyscy studenci, którzy zapiszą się w okresie promocji i skompletują aplikację, wraz z pełną płatnością DO KOŃCA KWIETNIA otrzymają nagrodę 35 USD.

Warto się ogarnąć ?


NOWOROCZNA PROMOCJA IDEAŁÓW
29-ty grudnia 2015

Rabat od wpisowego 100 PLN + nagroda specjalna (niespodzianka)

Od 31-go grudnia 2015 do 29-tego stycznia 2016

Przyjście Nowego Roku to okazja do podejmowania nowych wyzwań.
Zachęcamy Was do takich noworocznych postanowień, które pielęgnują ideały. Prawda, dobroć, uczciwość, miłość, honor, sprawiedliwość.
Świat nie jest idealny. Spróbujmy go zmienić na lepszy, chociaż trochę. Zacznijmy od siebie.

Życzymy wszelkiej pomyślności oraz wytrwania we wszystkich postanowieniach noworocznych w 2016.

Wymagana pełna rejestracja oraz przekazanie nam swojego "idealnego" postanowienia noworocznego w okresie promocji.

Work & Travel
Strona główna | Poznajmy się | Program Work & Travel | Jedź z nami | Sponsor | Procedura zgłoszeniowa
Oferty pracy | Warunki rezygnacji | Procedura wizowa | Promocje i rabaty | Zwrot podatku | Media o nas | FAQ
Przydatne linki | Referencje | Formularze do pobrania | Aktualności | Napisz do nas | Dane kontaktowe

Usługi Konsultingowe | 90-413 Łódź, ul. Piotrkowska 49 | (0-42) 632 5678 | info@go2usa.pl
Copyright © 1992-2018 GO2USA.PL | Wszelkie prawa zastrzeżone