Już od 1992 roku służymy naszą pomocą, radą i doświadczeniem osobom pragnącym przeżyć Swoją przygodę z Ameryką. Zmieniamy się i rozwijamy nieustannie poszerzając naszą ofertę tak, aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Jedyne co pozostaje niezmienne, to dbałość o wysoki standard naszych usług i Państwa zadowolenie.

Go2USA to firma założona w 1992 r. w Łodzi. Specjalizuje się w obsłudze osób wyjeżdżających do USA. Swoją renomę na rynku krajowym zyskała dzięki kompleksowej obsłudze zwycięzców loterii wizowej. Biuro brało udział we wszystkich jej edycjach, dwie pierwsze śledząc z USA. W 2003 roku firma poszerzyła swoją ofertę o programy edukacyjne typu „cultural exchange”. Bezpośrednim impulsem do tego stały się własne doświadczenia z pobytów w Stanach.

Obecnie jedną z naszych najważniejszych propozycji jest Summer Work and Travel, adresowany do studentów. Głęboko wierzymy w ideę wymiany kulturowej i doskonale zdajemy sobie sprawę z korzyści, jakie przynoszą tego typu wyjazdy.

Nasze biura znajdują się w Rzeszowie, Krakowie i we Wrocławiu z biurem głównym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 49.

Go2USA posiada mnóstwo ciekawych ofert pracy, wśród których królują restauracje, sklepy i hotele w kurortach nadmorskich, kurortach górskich, nad Wielkimi Jeziorami oraz parki rozrywki. Mamy niesamowicie wysoką skuteczność przyznawanych wiz J-1 naszym studentom (gwarantujemy wieloetapowy trening przygotowujący  do rozmowy z konsulem).

Obsługę prowadzimy w językach: polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Systematycznie poszerzamy ofertę biura. Współpracujemy przy tym tylko z partnerami, którzy podzielają wartości, jakimi od samego początku kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Zapraszamy!